| Marka Adı: | HengXing |
| Model numarası: | HX-6575 |
| Moq: | 1 |
| Fiyat: | 15000$(deposit) |
| Ödeme şartları: | L/C T/T Western Union MoneyGram D/A D/P |
Basınçlı Termoforming Makinesi, modern üretim taleplerini karşılamak için tasarlanmış gelişmiş bir vakum oluşturma ekipmanıdır. 2026 yılında piyasaya sürüldü,Bu son teknoloji basınçlı şekillendirme makinesi yeniliği birleştiriyor.Farklı termoforming uygulamalarında olağanüstü performans için hassasiyet ve verimlilik.
En fazla 120 mm'lik bir şekil derinliği ve 650 * 750 mm'lik bir delme alanı olan bu makine, olağanüstü ayrıntı ve doğrulukla derin, karmaşık şekillerin üretilmesini sağlar.Gelişmiş PLC kontrol sistemi,, şekillendirme sürecinin her aşamasında programlanabilir kontrol.
| Makine Boyutları | 11500mm * 3310mm * 3220mm |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| PLC denetleyici | Tayvan'ın "Delta 60 Noktası" |
| Arayüz | Uzaktan Kontrol Edilebilir |
| Yaprak kalınlığı aralığı | 0.2mm - 2mm |
| Çalışma ağırlığı | 12T |
| Uygulanabilirlik | Basit ve Kullanımı Kolay |
| Güç Erişimi | AC 380V 50/60HZ |
| Tab Servo çekme | 4.4KW İnovasyon Servo |
| Pazarlama Türü | Yeni Ürün 2026 |
HengXing Basınçlı Termoforming Makinesi, HX-6575 modeli, aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli endüstriyel uygulamalar için tasarlanmıştır:
En az sipariş miktarı: 1 adet
Depozito fiyatı: 15 dolar.000
Paketleme: Güvenli ahşap kasa
Teslim süresi: 45 iş günü
Ödeme şartları: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram, D/A, D/P
Makine kurulumu, işletme rehberliği ve bakım dahil olmak üzere kapsamlı teknik destek sunuyoruz.Yerel denetimlerAsgari duraklama süresi ve tutarlı çıktı kalitesini sağlamak için yedek parçalar ve tüketici malzemeler kolayca mevcuttur.