| Ονομασία μάρκας: | HengXing |
| Αριθμός μοντέλου: | HX-6575 |
| Μούβ: | 1 |
| τιμή: | 15000$(deposit) |
| Όροι πληρωμής: | L/C T/T Western Union MoneyGram D/A D/P |
Η Μηχανή Θερμοδιαμόρφωσης Πίεσης είναι ένας προηγμένος εξοπλισμός διαμόρφωσης κενού σχεδιασμένος για να καλύψει τις σύγχρονες βιομηχανικές απαιτήσεις. Παρουσιάστηκε το 2026, αυτή η υπερσύγχρονη μηχανή διαμόρφωσης πίεσης συνδυάζει καινοτομία, ακρίβεια και αποδοτικότητα για εξαιρετική απόδοση σε διάφορες εφαρμογές θερμοδιαμόρφωσης.
Με μέγιστο βάθος διαμόρφωσης 120mm και περιοχή διάτρησης 650*750mm, αυτή η μηχανή επιτρέπει την παραγωγή βαθιών, σύνθετων σχημάτων με εξαιρετική λεπτομέρεια και ακρίβεια. Το προηγμένο σύστημα ελέγχου PLC διασφαλίζει ακριβή, προγραμματιζόμενο έλεγχο σε κάθε στάδιο της διαδικασίας διαμόρφωσης.
| Διαστάσεις Μηχανής | 11500mm * 3310mm * 3220mm |
| Σύστημα Ελέγχου | PLC |
| Ελεγκτής PLC | Taiwan's "Delta 60 Points" |
| Διεπαφή | Μπορεί να Ελεγχθεί Απομακρυσμένα |
| Εύρος Πάχους Φύλλου | 0.2mm - 2mm |
| Βάρος Λειτουργίας | 12T |
| Λειτουργικότητα | Απλή και Εύκολη στη Χρήση |
| Τροφοδοσία Ρεύματος | AC 380V 50/60HZ |
| Σερβοκινητήρας Έλξης | 4.4KW Inovance Servo |
| Τύπος Μάρκετινγκ | Νέο Προϊόν 2026 |
Η Μηχανή Θερμοδιαμόρφωσης Πίεσης HengXing, μοντέλο HX-6575, είναι σχεδιασμένη για διάφορες βιομηχανικές εφαρμογές, όπως:
Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας: 1 μονάδα
Τιμή προκαταβολής: $15,000
Συσκευασία: Ασφαλής ξύλινη θήκη
Χρόνος παράδοσης: 45 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram, D/A, D/P
Παρέχουμε ολοκληρωμένη τεχνική υποστήριξη, συμπεριλαμβανομένης της εγκατάστασης της μηχανής, καθοδήγησης λειτουργίας και συντήρησης. Οι υπηρεσίες μας περιλαμβάνουν εγκατάσταση, εκπαίδευση, προγράμματα προληπτικής συντήρησης, επιτόπιες επιθεωρήσεις και επισκευές. Ανταλλακτικά και αναλώσιμα είναι άμεσα διαθέσιμα για να διασφαλιστεί ελάχιστος χρόνος διακοπής λειτουργίας και σταθερή ποιότητα παραγωγής.