| Ονομασία μάρκας: | HengXing |
| Αριθμός μοντέλου: | HX-6575 |
| Μούβ: | 1 |
| τιμή: | 15000$(deposit) |
| Όροι πληρωμής: | L/C T/T Western Union MoneyGram D/A D/P |
Η μηχανή θερμομόρφωσης υπό πίεση είναι μια προηγμένη βιομηχανική λύση που έχει σχεδιαστεί για ακρίβεια και αντοχή σε πλαστικές εφαρμογές σχηματισμού.Αυτό το ευέλικτο μηχάνημα φιλοξενεί πολύπλοκα σχήματα και μεγέθη διατηρώντας παράλληλα δομική ακεραιότητα και αισθητική ελκυστικότητα.
Με σημαντικές διαστάσεις 11500mm * 3310mm * 3220mm και βάρος λειτουργίας 12 τόνων, αυτό το μηχάνημα εξασφαλίζει σταθερότητα κατά τη διάρκεια των εργασιών σχηματισμού υψηλής πίεσης.Ο προηγμένος ελεγκτής PLC από το σύστημα "Delta 60 Points" της Ταϊβάν παρέχει ακριβή έλεγχο της θερμοκρασίας, πίεση και χρονικές παραμέτρους.
Είναι ικανό να επεξεργάζεται πλαστικά φύλλα από 0,2 mm έως 2 mm πάχους, αυτό το μηχάνημα χειρίζεται διάφορα υλικά, συμπεριλαμβανομένων PET, ABS, PP, PS, PVC, OPS και PLA, καθιστώντας το κατάλληλο για συσκευασία, αυτοκινητοβιομηχανία,και εφαρμογές τροφίμων.
| Πεδίο πάχους φύλλου | 0.2mm - 2mm |
| Διασύνδεση | Δυνατότητα τηλεχειρισμού |
| Μέγιστο βάθος σχηματισμού | 120 χιλιοστά |
| Εργασιακό βάρος | 12Τ |
| Μέγεθος σχηματισμού | 650*750 mm |
| Μέγεθος μηχανής | 11500mm * 3310mm * 3220mm |
| Σέρβο τράβηξης γραμμής | 4.4KW Inovance Σέρβο |
| Τύπος πλαστικού | PP, PS, PET, PVC, OPS, PLA |
| Πρόσβαση ηλεκτρικής ενέργειας | Δυναμικό ρεύματος: |
| Δραστηριότητα | Απλό και Εύκολο στη Χρήση |
Η μηχανή θερμομόρφωσης υπό πίεση HengXing HX-6575 έχει σχεδιαστεί για διάφορες βιομηχανικές εφαρμογές, συμπεριλαμβανομένων:
Το μηχάνημα αυτό είναι πιστοποιημένο CE και διαθέτει ελεγκτή PLC "Delta 60 Points" της Ταϊβάν, εξασφαλίζοντας τη συμμόρφωση με τα διεθνή πρότυπα ποιότητας και ασφάλειας.
Σχήμα:Μηχανή θερμομόρφωσης υπό πίεση HengXing HX-6575
Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας:1 μονάδα
Τιμή:Ξεκινώντας από $15.000 (εγγύηση)
Παράδοση:45 εργάσιμες ημέρες με προστατευτική ξύλινη συσκευασία
Όροι πληρωμής:Ε/Κ, Τ/Τ, Western Union, MoneyGram, D/A, D/P
Πιστοποίηση:Πιστοποιημένο CE
Παρέχουμε ολοκληρωμένες υπηρεσίες τεχνικής υποστήριξης και συντήρησης, συμπεριλαμβανομένων:
Η αφοσιωμένη ομάδα υποστήριξης μας εξασφαλίζει έγκαιρες και αποτελεσματικές λύσεις για να μεγιστοποιήσουμε την παραγωγικότητα και να ελαχιστοποιήσουμε τον χρόνο διακοπής.