| نام تجاری: | HengXing |
| شماره مدل: | HX-6575 |
| موق: | 1 |
| قیمت: | 15000$(deposit) |
| شرایط پرداخت: | L/C T/T Western Union MoneyGram D/A D/P |
دستگاه گرماشکاری تحت فشار یک راه حل پیشرفته صنعتی است که برای دقت و دوام در کاربردهای شکل دهی پلاستیکی طراحی شده است.این ماشین همه کاره شکل ها و اندازه های پیچیده را در حالی که حفظ یکپارچگی ساختاری و جذابیت زیبایی را در بر می گیرد.
با ابعاد قابل توجهی از 11500mm * 3310mm * 3220mm و وزن عملیاتی 12 تن، این ماشین ثبات را در طول کارهای شکل گیری با فشار بالا تضمین می کند.کنترل کننده پیشرفته PLC از سیستم "دلتای 60 نقطه" تایوان کنترل دقیق درجه حرارت را فراهم می کند، فشار و پارامترهای زمان بندی.
قادر به پردازش ورق های پلاستیکی از 0.2mm تا 2mm ضخامت، این ماشین مواد مختلف از جمله PET، ABS، PP، PS، PVC، OPS، و PLA را اداره می کند، که آن را مناسب برای بسته بندی، خودرو،و برنامه های خدمات غذایی.
| محدوده ضخامت ورق | 0.2mm - 2mm |
| رابط | امکان کنترل از راه دور |
| حداکثر عمق شکل گیری | 120 میلی متر |
| وزن عملیاتی | 12T |
| اندازه شکل گیری | ۶۵۰*۷۵۰ میلی متر |
| ابعاد ماشین | 11500mm * 3310mm * 3220mm |
| دستگاه کشش Tab Servo | 4.4 کيلووايت سرو نوآورانه |
| نوع پلاستیک | PP، PS، PET، PVC، OPS، PLA |
| دسترسی به برق | AC 380V 50/60HZ |
| قابلیت کار | کار کردن ساده و آسان |
ماشین حرارتی تحت فشار HengXing HX-6575 برای کاربردهای مختلف صنعتی طراحی شده است از جمله:
گواهینامه CE و دارای کنترل کننده PLC تایوان "دلتای 60 نقطه" ، این ماشین اطمینان از انطباق با استانداردهای بین المللی کیفیت و ایمنی را فراهم می کند.
مدل:دستگاه گرموفورمینگ تحت فشار HengXing HX-6575
حداقل مقدار سفارش:1 واحد
قیمت:از 15000 دلار شروع می شود
تحویل:45 روز کاری با بسته بندی محافظ چوبی
شرایط پرداخت:L/C، T/T، Western Union، MoneyGram، D/A، D/P
گواهینامه:گواهینامه CE
ما خدمات جامع پشتیبانی فنی و نگهداری را ارائه می دهیم که شامل:
تیم پشتیبانی اختصاصی ما راه حل های موثر و به موقع را برای به حداکثر رساندن بهره وری و به حداقل رساندن زمان توقف تضمین می کند.