| Marka Adı: | HengXing |
| Model numarası: | HX-6575 |
| Moq: | 1 |
| Fiyat: | 15000$(deposit) |
| Ödeme şartları: | L/C T/T Western Union MoneyGram D/A D/P |
Basınçlı Isıl Şekillendirme Makinesi, plastik şekillendirme uygulamalarında hassasiyet ve dayanıklılık için tasarlanmış gelişmiş bir endüstriyel çözümdür. Maksimum 120 mm şekillendirme derinliği ile bu çok yönlü makine, yapısal bütünlüğü ve estetik çekiciliği korurken karmaşık şekil ve boyutlara uyum sağlar.
11500 mm * 3310 mm * 3220 mm gibi önemli boyutlara ve 12 tonluk çalışma ağırlığına sahip bu makine, yüksek basınçlı şekillendirme görevleri sırasında stabiliteyi garanti eder. Tayvan'ın "Delta 60 Nokta" sisteminden gelen gelişmiş PLC kontrolcüsü, sıcaklık, basınç ve zamanlama parametreleri üzerinde hassas kontrol sağlar.
0,2 mm ila 2 mm kalınlığındaki plastik levhaları işleyebilen bu makine, PET, ABS, PP, PS, PVC, OPS ve PLA dahil olmak üzere çeşitli malzemeleri işler, bu da onu ambalaj, otomotiv ve gıda hizmeti uygulamaları için uygun hale getirir.
| Levha Kalınlığı Aralığı | 0,2 mm - 2 mm |
| Arayüz | Uzaktan Kumanda Özellikli |
| Maksimum Şekillendirme Derinliği | 120 mm |
| Çalışma Ağırlığı | 12T |
| Şekillendirme Boyutu | 650*750 mm |
| Makine Boyutları | 11500 mm * 3310 mm * 3220 mm |
| Çekme Tab Servo | 4,4KW Inovance Servo |
| Plastik Türü | PP, PS, PET, PVC, OPS, PLA |
| Güç Girişi | AC 380V 50/60HZ |
| Kullanılabilirlik | Basit ve Kolay Kullanım |
HengXing HX-6575 Basınçlı Isıl Şekillendirme Makinesi, aşağıdakiler dahil olmak üzere çeşitli endüstriyel uygulamalar için tasarlanmıştır:
CE sertifikalı ve Tayvan "Delta 60 Nokta" PLC kontrolcüsüne sahip bu makine, uluslararası kalite ve güvenlik standartlarına uyumu sağlar.
Model: HengXing HX-6575 Basınçlı Isıl Şekillendirme Makinesi
Minimum Sipariş Miktarı: 1 adet
Fiyat: $15.000'dan başlayan fiyatlarla (depozito)
Teslimat: Koruyucu ahşap kasa ambalajı ile 45 iş günü
Ödeme Koşulları: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram, D/A, D/P
Sertifikasyon: CE Sertifikalı
Kapsamlı teknik destek ve bakım hizmetleri sunuyoruz, bunlar şunları içerir:
Özel destek ekibimiz, üretkenliği en üst düzeye çıkarmak ve kesinti süresini en aza indirmek için zamanında ve etkili çözümler sağlar.