| Merknaam: | HengXing |
| Modelnummer: | HX-6575 |
| Moq: | 1 |
| Prijs: | 15000$(deposit) |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C T/T Western Union MoneyGram D/A D/P |
De thermoformingsmachine is een geavanceerde industriële apparatuur die is ontworpen voor verpakkings- en productie toepassingen.Deze machine levert uitzonderlijke prestaties voor vacuümvorming en productie van wegwerp plastic verpakkingen..
| PLC-controller | Taiwan's "Delta 60 punten" |
| Afmetingen van de machine | 11500 mm * 3310 mm * 3220 mm |
| Trekkende tab servo | 4.4KW Inovation Servo |
| Controlesysteem | PLC's |
| Werkgewicht | 12T |
| Maximaal doorboren gebied | 650*750 mm |
| Interface | Kan op afstand worden bestuurd |
| Vormgrootte | 650*750 mm |
| Maximale vormdiepte | 120 mm |
| Afstand van de plaatdikte | 0.2 mm - 2 mm |
De HengXing HX-6575 drukthermoformingmachine is ontworpen voor veelzijdige plasticformingtoepassingen in meerdere industrieën:
Ons uitgebreide supportpakket omvat installatiegids, operationele training, hulp bij het oplossen van problemen en preventieve onderhoudsprogramma's.,en gemakkelijk beschikbare reserveonderdelen om optimale prestaties en minimale stilstandstijden te garanderen.