| Marka Adı: | HengXing |
| Model numarası: | HX-6575 |
| Moq: | 1 |
| Fiyat: | 15000$(deposit) |
| Ödeme şartları: | L/C T/T Western Union MoneyGram D/A D/P |
Basınçlı Termoforming Makinesi, ambalaj ve üretim uygulamaları için tasarlanmış son teknoloji endüstriyel bir ekipmandır.Bu makine vakum oluşturma ve tek kullanımlık plastik ambalaj üretimi için olağanüstü performans sunuyor..
| PLC denetleyici | Tayvan'ın "Delta 60 Noktası" |
| Makine Boyutları | 11500mm * 3310mm * 3220mm |
| Tab Servo çekme | 4.4KW İnovasyon Servo |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Çalışma ağırlığı | 12T |
| En yüksek delme alanı | 650*750mm |
| Arayüz | Uzaktan Kontrol Edilebilir |
| Kalıplama Boyutu | 650*750mm |
| Maksimum şekillendirme derinliği | 120 mm |
| Yaprak kalınlığı aralığı | 0.2mm - 2mm |
HengXing HX-6575 Basınçlı Termoforming Makinesi, çoklu endüstrilerde çok yönlü plastik şekillendirme uygulamaları için tasarlanmıştır:
Kapsamlı destek paketimiz kurulum rehberliği, operasyonel eğitim, sorun giderme yardımı ve önleyici bakım programlarını içerir.,ve en iyi performansı ve en az duraklama süresini sağlamak için kolayca mevcut yedek parçalar.