| Ονομασία μάρκας: | HengXing |
| Αριθμός μοντέλου: | HX-6575 |
| Μούβ: | 1 |
| τιμή: | 15000$(deposit) |
| Όροι πληρωμής: | L/C T/T Western Union MoneyGram D/A D/P |
Η Μηχανή Θερμοδιαμόρφωσης Πίεσης είναι ένα υπερσύγχρονο μηχάνημα κενού διαμόρφωσης, σχεδιασμένο για να καλύπτει τις ποικίλες ανάγκες των σύγχρονων βιομηχανιών παραγωγής. Κατασκευασμένη με ακρίβεια και αποδοτικότητα, αυτή η μηχανή προσφέρει μέγιστο βάθος διαμόρφωσης 120mm, επιτρέποντας τη δημιουργία περίπλοκων και βαθιά διαμορφωμένων πλαστικών προϊόντων με εξαιρετική ακρίβεια.
Αυτή η ευέλικτη μηχανή είναι ιδανική για την παραγωγή μιας ευρείας γκάμας αντικειμένων, συμπεριλαμβανομένων πλαστικών συσκευασιών μιας χρήσης, blister packs, δίσκων και διαφόρων άλλων λύσεων συσκευασίας. Η συμβατότητά της με πάχος φύλλου που κυμαίνεται από 0,2mm έως 2mm επιτρέπει στους κατασκευαστές να εργάζονται με διαφορετικά πλαστικά υλικά χωρίς να χρειάζονται πολλαπλές μηχανές.
| Σύστημα Ελέγχου | PLC |
| Παροχή Ρεύματος | AC 380V 50/60HZ |
| Τύπος Πλαστικού | PP, PS, PET, PVC, OPS, PLA |
| Μέγεθος Διαμόρφωσης | 650×750mm |
| Βάρος Λειτουργίας | 12T |
| Εύρος Πάχους Φύλλου | 0,2mm - 2mm |
| Μέγιστη Περιοχή Διάτρησης | 650×750mm |
| Μέγιστο Βάθος Διαμόρφωσης | 120mm |
| Λειτουργικότητα | Απλή και Εύκολη στη Λειτουργία |
| Διεπαφή | Μπορεί να Ελεγχθεί Απομακρυσμένα |
Η Μηχανή Θερμοδιαμόρφωσης Πίεσης HengXing, μοντέλο HX-6575, έχει σχεδιαστεί για να καλύπτει τις ποικίλες ανάγκες των βιομηχανιών που ασχολούνται με τη διαμόρφωση και συσκευασία πλαστικών. Πιστοποιημένη με πρότυπα CE, αυτή η μηχανή εγγυάται ποιότητα και αξιοπιστία για διάφορες εφαρμογές παραγωγής.
Αυτή η μηχανή κενού πλαστικής διαμόρφωσης είναι ιδανική για χρήση σε:
Η ολοκληρωμένη τεχνική υποστήριξη και οι υπηρεσίες μετά την πώληση περιλαμβάνουν: