| نام تجاری: | HengXing |
| شماره مدل: | HX-6575 |
| موق: | 1 |
| قیمت: | 15000$(deposit) |
| شرایط پرداخت: | L/C T/T Western Union MoneyGram D/A D/P |
دستگاه گرموفورمینگ تحت فشار یک تجهیزات صنعتی پیشرفته است که برای بخش بسته بندی و تولید طراحی شده است.این ماشین مهندسی دقیق را با ویژگی های کاربر پسند ادغام می کند تا عملکرد استثنایی و قابلیت اطمینان را ارائه دهد..
طراحی شده برای دستکاری مواد پلاستیکی متعدد از جمله PP، PS، PET، PVC، OPS و PLA، برای کاربردهای متنوعی مانند بسته بندی مواد غذایی، سینی های پزشکی و کالاهای مصرفی ایده آل است.با عمق شکل گیری حداکثر 120 میلی متر، شکل های عمیق تر و پیچیده تر را با دقت قابل توجهی تولید می کند.
| نوع بازاریابی | محصول جدید 2026 |
| دستگاه کشش Tab Servo | 4.4 کيلووايت سرو نوآورانه |
| دسترسی به برق | AC 380V 50/60HZ |
| محدوده ضخامت ورق | 0.2mm - 2mm |
| اندازه شکل گیری | ۶۵۰×۷۵۰ میلی متر |
| نوع پلاستیک | PP، PS، PET، PVC، OPS، PLA |
| رابط | امکان کنترل از راه دور |
| ابعاد ماشین | 11500mm × 3310mm × 3220mm |
| وزن عملیاتی | 12T |
| کنترل کننده PLC | "دلتای 60 نقطه" تایوان |
ماشین حرارتی فشار HengXing HX-6575 برای کاربردهای شکل گیری خلاء با دقت بالا در صنایع مختلف ایده آل است:
مدل:هنگکسینگ HX-6575
حداقل سفارش:1 واحد
قیمت:از 15000 دلار شروع می شود
تحویل:۴۵ روز کاری
شرایط پرداخت:L/C، T/T، Western Union، MoneyGram، D/A، D/P
بسته بندی:جعبه چوبی
گواهینامه:گواهینامه CE
پشتیبانی جامع ما شامل: