| Ονομασία μάρκας: | HengXing |
| Αριθμός μοντέλου: | HX-6575 |
| Μούβ: | 1 |
| τιμή: | 15000$(deposit) |
| Όροι πληρωμής: | L/C T/T Western Union MoneyGram D/A D/P |
Η μηχανή θερμομόρφωσης υπό πίεση είναι ένας προηγμένος βιομηχανικός εξοπλισμός σχεδιασμένος για τους τομείς συσκευασίας και κατασκευής.Αυτό το μηχάνημα ενσωματώνει μηχανική ακριβείας με φιλικά προς το χρήστη χαρακτηριστικά για να προσφέρει εξαιρετική απόδοση και αξιοπιστία..
Έχει σχεδιαστεί για να χειρίζεται πολλαπλά πλαστικά υλικά, όπως PP, PS, PET, PVC, OPS και PLA, είναι ιδανικό για διάφορες εφαρμογές όπως συσκευασίες τροφίμων, ιατρικά δίσκια και καταναλωτικά αγαθά.Με μέγιστο βάθος σχηματισμού 120 mm, παράγει βαθύτερα και πιο περίπλοκα σχήματα με αξιοσημείωτη ακρίβεια.
| Τύπος εμπορίας | Νέο προϊόν 2026 |
| Σέρβο τράβηξης γραμμής | 4.4KW Inovance Σέρβο |
| Πρόσβαση ηλεκτρικής ενέργειας | Δυναμικό ρεύματος: |
| Πεδίο πάχους φύλλου | 0.2mm - 2mm |
| Μέγεθος σχηματισμού | 650 × 750 mm |
| Τύπος πλαστικού | PP, PS, PET, PVC, OPS, PLA |
| Διασύνδεση | Δυνατότητα τηλεχειρισμού |
| Μέγεθος μηχανής | 11500 mm × 3310 mm × 3220 mm |
| Εργασιακό βάρος | 12Τ |
| Ελεγκτής PLC | Τα "60 σημεία Δέλτα" της Ταϊβάν |
Η μηχανή θερμομόρφωσης υπό πίεση HengXing HX-6575 είναι ιδανική για εφαρμογές σχηματισμού κενού υψηλής ακρίβειας σε διάφορες βιομηχανίες:
Σχήμα:HengXing HX-6575
Ελάχιστη παραγγελία:1 μονάδα
Τιμή:Ξεκινώντας από $15.000 (εγγύηση)
Παράδοση:45 εργάσιμες μέρες
Όροι πληρωμής:Ε/Κ, Τ/Τ, Western Union, MoneyGram, D/A, D/P
Συσκευή:Δαστική θήκη
Πιστοποίηση:Πιστοποιημένο CE
Η ολοκληρωμένη υποστήριξή μας περιλαμβάνει: