| Marka Adı: | HengXing |
| Model numarası: | HX-6575 |
| Moq: | 1 |
| Fiyat: | 15000$(deposit) |
| Ödeme şartları: | L/C T/T Western Union MoneyGram D/A D/P |
Basınçlı Termoforming Makinesi, ambalaj ve üretim sektörleri için tasarlanmış gelişmiş bir endüstriyel ekipmandır.Bu makine, olağanüstü performans ve güvenilirlik sağlamak için kullanıcı dostu özelliklerle hassas mühendisliği entegre ediyor..
PP, PS, PET, PVC, OPS ve PLA gibi çok sayıda plastik malzemeyi işlemek için tasarlanmıştır. Gıda ambalajı, tıbbi tepsiler ve tüketici malları gibi çeşitli uygulamalar için idealdir.En fazla 120 mm derinlikte şekillendirilmiş, daha derin ve daha karmaşık şekilleri olağanüstü bir doğrulukla üretir.
| Pazarlama Türü | Yeni Ürün 2026 |
| Tab Servo çekme | 4.4KW İnovasyon Servo |
| Güç Erişimi | AC 380V 50/60HZ |
| Yaprak kalınlığı aralığı | 0.2mm - 2mm |
| Kalıplama Boyutu | 650×750mm |
| Plastik Türü | PP, PS, PET, PVC, OPS, PLA |
| Arayüz | Uzaktan kumanda edilebilir |
| Makine Boyutları | 11500mm × 3310mm × 3220mm |
| Çalışma ağırlığı | 12T |
| PLC denetleyici | Tayvan'ın "Delta 60 Noktası" |
HengXing HX-6575 Basınçlı Termoforming Makinesi, çeşitli endüstrilerde yüksek hassasiyetli vakum oluşturma uygulamaları için idealdir:
Model:HengXing HX-6575
En az sipariş:1 birim
Fiyat:15.000 dolardan başlıyor (depozito)
Teslimat:45 iş günü
Ödeme şartları:L/C, T/T, Western Union, MoneyGram, D/A, D/P
Paketleme:Ahşap kasa
Sertifika:CE Sertifikası
Kapsamlı desteğimiz şunları içerir: