| Merknaam: | HengXing |
| Modelnummer: | HX-6575 |
| Moq: | 1 |
| Prijs: | 15000$(deposit) |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C T/T Western Union MoneyGram D/A D/P |
| Maximaal doorboren gebied | 650 × 750 mm |
| Tipe in de handel brengen | Nieuw product 2026 |
| Plastic Type | PP, PS, PET, PVC, OPS, PLA |
| Maximale vormdiepte | 120 mm |
| Controlesysteem | PLC's |
| PLC-controller | Taiwan's "Delta 60 punten" |
| Toegang tot stroom | AC 380V 50/60HZ |
| Interface | Kan op afstand worden bestuurd |
| Afmetingen van de machine | 11500 mm × 3310 mm × 3220 mm |
| Vormgrootte | 650 × 750 mm |