| Ονομασία μάρκας: | HengXing |
| Αριθμός μοντέλου: | HX-6575 |
| Μούβ: | 1 |
| τιμή: | 15000$(deposit) |
| Όροι πληρωμής: | L/C T/T Western Union MoneyGram D/A D/P |
| Μέγιστη Περιοχή Κοπής | 650×750mm |
| Τύπος Μάρκετινγκ | Νέο Προϊόν 2026 |
| Τύπος Πλαστικού | PP, PS, PET, PVC, OPS, PLA |
| Μέγιστο Βάθος Διαμόρφωσης | 120mm |
| Σύστημα Ελέγχου | PLC |
| Ελεγκτής PLC | "Delta 60 Points" της Ταϊβάν |
| Τροφοδοσία Ρεύματος | AC 380V 50/60HZ |
| Διεπαφή | Μπορεί να Ελεγχθεί Απομακρυσμένα |
| Διαστάσεις Μηχανής | 11500mm × 3310mm × 3220mm |
| Μέγεθος Διαμόρφωσης | 650×750mm |