| Nazwa Marki: | HengXing |
| Numer modelu: | HX-6575 |
| MOQ: | 1 |
| Ceny: | 15000$(deposit) |
| Warunki płatności: | L/C T/T Western Union MoneyGram D/A D/P |
| Maksymalny obszar wykrawania | 650x750mm |
| Typ marketingowy | Nowy produkt 2026 |
| Rodzaj tworzywa sztucznego | PP, PS, PET, PVC, OPS, PLA |
| Maksymalna głębokość formowania | 120mm |
| System sterowania | PLC |
| Sterownik PLC | Tajwan "Delta 60 Points" |
| Zasilanie | AC 380V 50/60HZ |
| Interfejs | Możliwość zdalnego sterowania |
| Wymiary maszyny | 11500mm x 3310mm x 3220mm |
| Rozmiar formowania | 650x750mm |