| Merknaam: | HengXing |
| Modelnummer: | HX-6575 |
| Moq: | 1 |
| Prijs: | 15000$(deposit) |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C T/T Western Union MoneyGram D/A D/P |
| Stroomtoevoer | AC 380V 50/60HZ |
| Besturingssysteem | PLC |
| Kunststof Type | PP, PS, PET, PVC, OPS, PLA |
| Plaatmateriaal Diktebereik | 0,2 mm - 2 mm |
| Max Vormdiepte | 120 mm |
| Trekker Servo | 4,4KW Inovance Servo |
| Bedrijfsgewicht | 12T |
| Marketing Type | Nieuw Product 2026 |
| Vormgrootte | 650 × 750 mm |
| Machine Afmetingen | 11500 mm × 3310 mm × 3220 mm |