| نام تجاری: | HengXing |
| شماره مدل: | HX-6575 |
| موق: | 1 |
| قیمت: | 15000$(deposit) |
| شرایط پرداخت: | L/C T/T Western Union MoneyGram D/A D/P |
| دسترسی به برق | AC 380V 50/60HZ |
| سیستم کنترل | PLC |
| نوع پلاستیک | PP، PS، PET، PVC، OPS، PLA |
| محدوده ضخامت ورق | 0.2mm - 2mm |
| حداکثر عمق شکل گیری | 120 میلی متر |
| دستگاه کشش Tab Servo | 4.4 کيلووايت سرو نوآورانه |
| وزن عملیاتی | 12T |
| نوع بازاریابی | محصول جدید 2026 |
| اندازه شکل گیری | ۶۵۰×۷۵۰ میلی متر |
| ابعاد ماشین | 11500mm × 3310mm × 3220mm |