| Marka Adı: | HengXing |
| Model numarası: | HX-6575 |
| Moq: | 1 |
| Fiyat: | 15000$(deposit) |
| Ödeme şartları: | L/C T/T Western Union MoneyGram D/A D/P |
| Güç Erişimi | AC 380V 50/60HZ |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Plastik Türü | PP, PS, PET, PVC, OPS, PLA |
| Yaprak kalınlığı aralığı | 0.2mm - 2mm |
| Maksimum şekillendirme derinliği | 120 mm |
| Tab Servo çekme | 4.4KW İnovasyon Servo |
| Çalışma ağırlığı | 12T |
| Pazarlama Türü | Yeni Ürün 2026 |
| Kalıplama Boyutu | 650×750mm |
| Makine Boyutları | 11500mm × 3310mm × 3220mm |