| Ονομασία μάρκας: | HengXing |
| Αριθμός μοντέλου: | HX-6575 |
| Μούβ: | 1 |
| τιμή: | 15000$(deposit) |
| Όροι πληρωμής: | L/C T/T Western Union MoneyGram D/A D/P |
| Πρόσβαση ηλεκτρικής ενέργειας | Δυναμικό ρεύματος: |
| Σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |
| Τύπος πλαστικού | PP, PS, PET, PVC, OPS, PLA |
| Πεδίο πάχους φύλλου | 0.2mm - 2mm |
| Μέγιστο βάθος σχηματισμού | 120 χιλιοστά |
| Σέρβο τράβηξης γραμμής | 4.4KW Inovance Σέρβο |
| Εργασιακό βάρος | 12Τ |
| Τύπος εμπορίας | Νέο προϊόν 2026 |
| Μέγεθος σχηματισμού | 650 × 750 mm |
| Μέγεθος μηχανής | 11500 mm × 3310 mm × 3220 mm |