| Nazwa Marki: | HengXing |
| Numer modelu: | HX-6575 |
| MOQ: | 1 |
| Ceny: | 15000$(deposit) |
| Warunki płatności: | L/C T/T Western Union MoneyGram D/A D/P |
| Zasilanie | AC 380V 50/60HZ |
| System sterowania | PLC |
| Rodzaj tworzywa sztucznego | PP, PS, PET, PVC, OPS, PLA |
| Zakres grubości materiału | 0,2 mm - 2 mm |
| Maksymalna głębokość formowania | 120 mm |
| Serwo do ciągnięcia materiału | Serwo Inovance 4,4 KW |
| Waga operacyjna | 12T |
| Typ marketingowy | Nowy produkt 2026 |
| Rozmiar formowania | 650x750 mm |
| Wymiary maszyny | 11500 mm x 3310 mm x 3220 mm |